08.07.2012

Podsumowanie + pożegnanie


Epilog zawarty w poście poniżej 
Jest to podsumowanie przez autorkę tego bloga. Treść nie zwiera nic związanego z przyszłością bohaterów. 


Czyli to już na prawdę koniec. Dziękuję za piękne 4 miesiące, gdzie mogłam pisać wam to i wy to z wielką chęcią czytaliście. Dziękuję za każdy komentarz, za każde wyświetleń. Dziękuję za to że dałyście szansę mojemu opowiadaniu i zostałyście ze mną do samego końca. Szczególnie dziękuję osobą które komentowały regularnie.  Nie wiem co mam pisać bo to nie wyrazi mojej wdzięczności do was. Dziękuję osobą które to w ogóle czytał po prostu wielkie DZIĘKUJĘ. I pomyśleć że już nie będę zastanawiała się co napisać w nowy rozdziale, jak was zaskoczyć. Przykro mi że to już koniec ale wiecie każdy blog ma swój koniec. 


Przepraszam jeśli kogoś zawodziłam  jakimkolwiek rozdziałem , ale starałam się przelać na ekran komputera to co miałam w głowie i chciałam to robić jak najlepiej. Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, za błędy ortograficzne. A szczególnie przepraszam, że tak za bardzo nie skupiałam się na innych chłopakach z One Direction. Wiem że to wielki minus tego opowiadania. Chciałam się skupić najbardziej na historii Alice. Przepraszam jeśli kogoś tym zawiodłam. Zdaję sobie sprawę z tego że wiele rzeczy było zbyt idealnych i mimo iż zdarzały się niektóre smutniejsze momenty które i tak kończyły się Happy End'em. Ale po postu za vardzo kocham tego bloga i za bardzo związałam się z bohaterami że po prostu nie mogłam zrobić im krzywdy. Był to mój pierwszy blog i starałam się uczyć na błędach. 

Alice i Rosy mają coś wspólnego ze mną. Alice była nieśmiałą dziewczyną, w rzeczywistości też taka jestem , a Rosy to wulkan energii ( może nie ukazałam tego za bardzo za co przepraszam ), czasami też potrafię mieć odpały, że ciężko mnie uspokoić. Dobra nie będę was zamęczać.

Kto wie może kiedyś powrócę do pisania dalszej historii Niall'a i Alice. Nie wiem sama jeszcze jak powrócą pomysły dotyczące tego opowiadania to na pewno.

Większość z was zastanawia się co z drugim blogiem. Otóż wystartuje on w drugiej połowie sierpnia, ponieważ w piątek wyjeżdżam no i potem wracam no i znowu wracam, jestem dwa dni w domu i znowu wyjeżdżam. Jak wrócę to od razu zacznę pracę nad drugim blogiem. Odwiedźcie bloga w drugiej połowie sierpnia, ponieważ pojawi się link. 

Pewnie połowa z was tego nie przeczytała, ale co tam chciałam wylać to co czuję. Blog nie zostaje usunięty ponieważ mam do niego wielki sentyment i z bólem serca bym musiała go usunąć. 

Jeszce raz takie bil SERDECZNE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM CZYTELNIKOM BLOGA ♥ Za równo tym które śledzą historię Niall'a i Alice od początku i tym którzy dopiero nie dawno poznali ich historię i tym którzy w przyszłości poznają i przeczytają ich historię po zakończeniu ( może będą takie osoby ;) ) Jestem Wam wszystkim niezmiernie wdzięczna za całe wsparcie jakie mi dawaliście po prosu za wszystko. Na sam koniec napiszę wam jeszcze raz KOCHAM WAS. ! 

Bloga założyłam 3 kwietnia 2012 roku było to naprawdę 4 wspaniałe miesiące. Cieszę się i dziękuję osobą które mi towarzyszyły przez te 4 miesiące. 

No to już chyba na tyle : )
Do zobaczenia nie długo Directioners . ! 
Wielkie całusy i pozdrowienia Martuu ; *10 komentarzy:

 1. Czekam na nowy blog. <3
  Zapraszam do mnie , nowy rozdział : http://1d-zakazanamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaaa chcce nowee opowiadaniee!! ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooh, tak mi szkoda, że to już koniec. Od samego początku śledziłam twojego bloga. Jest oczywiście wspaniały. Czekam aż zaczniesz pisać drugiego , na pewno będzie równie interesujący < 33
  www.onedirection-rozdzialy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że kończysz tą historie, bardzo lubiłam to czytać.
  Ale czekam w takim razie na nową historie. ;);*

  Zapraszam Do Mnie Na Prolog : http://1d-kissmeforlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Odwaliłaś kawał dobrej roboty, przez którą nie mogłam się skupić na szkole. Jesteś po prostu za dobra. :)
  Czekam na Twojego nowego bloga i mam nadzieję, że może jeszcze wrócisz tutaj i dopiszesz co nie co. :D
  Założę się, że wiele fanek Twojego bloga byłyby tak i ja szczęśliwe, więc rozważ jeszcze kiedyś powrót na tą stronę i pisz nowego. <3

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda że to już koniec ;cc . Czekam na drugiego bloga *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że to już koniec :C To było i nadal jest moje ulubione opowiadanie♥
  Świetnie piszesz ! :) Z niecierpliwościął czekam na nowe :**

  OdpowiedzUsuń
 8. czekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ! ; *****************

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie odchodźźźźźźźźź prosze;d
  Nie wytrzymam bez tego bloga bo tak wspaniale piszesz! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteś zajebista, masz talent do pisania.
  Czekam na nastepny blog.
  Kocham cie.♥

  OdpowiedzUsuń