21.04.2012

Jak to się zaczeło .? ♥

Więc jak wiecie jestem Marta mam 14 lat i uwielbiam 1D *_*. Mieszkam w Lubinie woj.Dolonośląskie. Jestem zwykłą nastolatką z 105846 problemami. No tak ale dość osobie chciałam wam opowiedzieć jak doszło do tego że zaczęłam ich lubić i dlaczego zaczęłam pisać w ogóle bloga. 

Pamiętam że była końcówka października siedziałam przed komputerem i przeglądałam YT, nagle zauważyłam One Direction - What Makes You Beautiful postanowiłam włączyć i posłuchać pierwsze wrażenie pozytywne spodobała mi się piosenka i oni. Potem kiedy stało się o nich głośniej coraz bardziej ich zaczynałam ich lubić jak jeszcze ukazał się teledysk One Thing to już całkiem. Zaczęłam szukać ich piosenek po kolei aż w końcu znalazłam je i ściągnęłam na telefon. Słuchałam ich cały czas i coraz coraz bardziej ich lubiłam. Początkiem lutego zaczęła się totalna schiza zaczęłam ich plakaty wieszać na ścianach chciałam wiedzieć o nich więcej i więcej. Az dobiła do sedna w telefonie mam teraz pond 1700 ich zdjęć <tak wiem dziwna jestem, ale cóż poradzę że ich tak lubię>. Jak była premiera ich płyty od razu poszłam kupić, potem zamówiłam sobie koszulkę z napisem One Direction. W moim pokoju zaczęło coraz więcej przybywać plakatów na obecną chwilę mam ich około 15 już nie mam miejsca ale i tak kupuję więcej. Śledzę ich praktycznie każdy krok u mnie dzień bez One Direction to dzień stracony. Czytam codziennie o nich i ściągam zdjęcia. Jak prawie każda na początku uwielbiałam Harry'ego ale potem przeniosło mnie na Niall'a i tak zostało do dzisiaj. Kocham ich wszystkich bez względu co wyrabiają. Kiedy ktoś ich wyzywa u mnie w klasie a jest jedna taka osoba to aż się we mnie gotuje i mam jej ochotę walnąć wiem że była bym gotowa stanąć w ich obronie bo moje życie to One Direction ale słucham też innych wykonawców ale ich darzę szczególną sympatią♥. Moim marzeniem jak prawie każdej z wam jest ich spotkać, iść na ich koncert, mieć autograf i zdjęcia z nim wiem że te marzenia się nie długo spełnią czuję to, czuję też że Polska jest na liście ich koncertów za dużo rzeczy związanych z Polską się dzieje żeby mieli nas ominąć.Nie które koleżanki z mojej klasy śmieją się ze mnie że roznoszę chorobę Directioner's może i taka prawda. U mnie w klasie jest 9 dziewczyn które ich lubię jestem dumna. Wiecie co kocham was bo wy jesteście moją rodziną Directioner's. A jak doszło do tego że zaczęłam pisać bloga hmm...właściwie pomysł dała mi jedna z koleżanek o założenie bloga. Po kilku dniach w końcu założyłam i w swoim zeszycie zaczęłam pisać rozdział i tak się w to wciągnęłam że nie mogę przestać.


Mam nadzieję że powiedziałam wam wszystko i dziękuję że czytacie i odwiedzacie mojego bloga dziękuję jesteście wspaniali. ♥

@Paulina456456 - to jest mój tt

4 komentarze:

 1. matko ubóstwiam to! szkoda tylko ze takie krótkie no! czekam na wiecej bo sie dzisiaj za duzo u cb nie naczytałam :(
  zapraszam przy okazji do mnie gdzie ukazała sie JUZ 14 CZESC opowiadania.
  http://69-imagination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no extraa ! Kocham too < 3

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę świetny blog! Zakochałam się w tym blogu! Będę tu często zaglądać! http://najamajke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. dziewczyno boję się ciebie bo jesteś dokładnie taka jak ja i jeszcze masz tak samo na imię :)<3 ~Martha

  OdpowiedzUsuń